• امروز : یکشنبه - ۳۰ اردیبهشت - ۱۴۰۳
  • برابر با : 12 - ذو القعدة - 1445
  • برابر با : Sunday - 19 May - 2024
0
فرماندار تالش در جلسه شورای آرد و نان:

سهمیه آرد نانوایی های تالش افزایش یابد

  • کد خبر : 98
  • 08 می 2024 - 17:42
سهمیه آرد نانوایی های تالش افزایش یابد
فرماندار تالش گفت: سهمیه آرد با کیفیت باید بر اساس سرانه جمعیتی و تعداد نانوایی‌ های این شهرستان افزایش یابد.

به گزارش پایگاه خبری عصر کادوس؛ایرج مؤذن در نشست شورای آرد و نان شهرستان ضمن تأکید بر ارائه نان باکیفیت به شهروندان اظهار‌ کرد: با توجه به اینکه این شهرستان دارای جمعیت شناور است لذا باید سهمیه آرد اختصاص داده شده به تالش باید افزایش پیدا کند.

فرماندار تالش خواستار توزیع عادلانه آرد در شهرستان شد و افزود: در استان و چه در شهرستان نگاه به ویژگی‌های خاصی که هر شهرستان ممکن است داشته باشد و همچنین مسائل دیده نشده در توزیع سرانه آرد بسیار حائز اهمیت است.

مؤذن با بیان اینکه مؤلفه‌ های متعددی سبب شده تا میزان مصرف نان در سطح جامعه افزایش پیدا کند، گفت: تالش با توجه به واقع شدن به عنوان کریدور ارتباطی به استان اردبیل و البته مکان‌های زیبا و دیدنی متنوع در ییلاقات و جذب و گذر توریست از این شهرستان و همچنین داشتن جمعیت عشایری و بیش از ۹۰ کیلومتر سواحل زیبای و وجود روستاهای بسیار زیبا و خاص گردشگری که به جز اسکان موقت و تفریحی دارای اسکان‌ های بسیار از نوع فصلی و ویلایی و خانه‌ دوم نیز هست، باید نگاهی ویژه و فوق العاده به سهمیه آرد نانوایی‌های آن داشت.

فرماندار تالش با بیان اینکه امید است با کمک یکدیگر و مساعدت‌های اداره غله و خدمات بازرگانی این مسائل در شهرستان تالش حل شود، ادامه داد: سهمیه آرد باید بر اساس کیفیت و سرانه جمعیتی و تعداد نانوایی های این شهرستان افزایش یابد.

لینک کوتاه : https://asrekadoos.ir/?p=98
  • 18 بازدید