• امروز : چهارشنبه - ۳۰ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : 13 - ذو الحجة - 1445
  • برابر با : Wednesday - 19 June - 2024
0
فرماندار تالش ؛

حضور حداکثری در انتخابات انتظار شهدا ی خدمت از مردم است

  • کد خبر : 508
  • 07 ژوئن 2024 - 17:11
حضور حداکثری در انتخابات انتظار شهدا ی خدمت از مردم است
فرماندار تالش گفت: بار دیگر باید شاهد حماسه حضور مردم تالش  در پای صندوق های رای باشیم  زیرا انتظار شهدای خدمت و تمام شهدای ایران حضور حداکثری مردم در انتخابات پیش رو در هشتم تیر ماه است.

به گزارش پایگاه خبری عصر کادوس؛ فرماندار تالش در سخنرانی پیش از نماز جمعه  شهرستان در مسجد جامع تالش با تسلیت  شهادت امام جواد و رحلت امام خمینی ره و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خدمت گفت: رئیس جمهور دولت سیزدهم شهید در راه خدمت  به عنوان خادم نظام و‌ پرچمدار دولت بود که با تمام توان و نیرو خواهان ایجاد نشاط و امید در ملت شریف ایران بود.

ایرج موذن افزود : شهید رئیسی در سه سال ریاست خود  با رفتار مخلصانه  مردم را جذب کرده و در این مدت ریاست جمهوری  کارهای بزرگی را  انجام داد و مردم نیز با شرکت در مراسم ها  خواهان ادامه راه شهدای خدمت هستند.

رشد ۴۴۴درصدی اعتبارات شهرستان تالش در دولت شهدای خدمت

فرماندار تالش گفت : در طول سه سال ریاست جمهوری شهید رئیسی در هفته دولت و دهه فجر در شهرستان تالش  ۴۱۵پروژه اعتباری بالغ بر ۱۷۳میلیاردو هشتصد میلیون تومان در سال ۱۴۰۰و پانصدو هشت پروژه با اعتبار ۴۰۷ میلیارد تومان در سال ۱۴۰۱ و پانصدو سی و نه  پروژه با اعتبار ۹۴۵میلیاردو پانصد میلیون تومان در سال ۱۴۰۲ در این شهرستان بهره برداری رسیده
رشد۴۴۴درصدی  اعتباری  عمرانی تالش نسبت به سال اول دولت رئیسی نشان از محرومیت زدایی  در دولت مردمی بوده است .

خدمات دیپلماسی دولت مردمی ایجاد روابط با همسایگان بود

نماینده عالی دولت در شهرستان  با اشاره به اینکه تقویت مناسبات ایران با کشورهای همسایه  که از اولویت های دولت سیزدهم بود  ادامه داد: یکی از مهمترین برنامه های دولت  مردمی  دیپلماسی دولت رئیسی بود  که وحدت کشورهای  اسلامی را به دنبال دارد.

وی با اشاره به حضور میدانی رئیس جمهور و شهدای خدمت در زمان بلایای طبیعی در  میان مردم ادامه داد  :شهید رئیسی همواره در وسط میدان حضور داشت و به واسطه دیپلماسی موفق با کشورهای همسایه شاهد عزای عمومی در کشورهای دیگر بودیم  که  نشان از موفق بودن وی در اداره امور دولت داشت.

با تعامل مردم و مسئولان در حفظ محیط زیست شهرستان  تلاش کنیم

فرماندار تالش  با اشاره به هفته محیط زیست گفت : مسئولان  و تک تک افراد جامعه باید در زمینه شعار این هفته  وظایف خود را انجام داده و متناسب با توان خود برای حفظ محیط زیست تلاش کنند.

مردم تالش برای شرکت در  انتخابات هشتم تیرماه آماده شوند

فرماندار تالش با تاکید بر برگزاری انتخابات پرشور و سالم از مسئولین ادارات خواست تلاش در  تبیین خدمات سه ساله دولت و برگزاری انتخابات سالم و پرشور  داشته باشند .

ایرج موذن با اشاره به حضور پرشور مردم تالش در تمامی صحنه ها ابراز  امیدواری کرد تا  بار دیگر شاهد حماسه حضور مردم تالش  در پای صندوق های رای باشیم  زیرا انتظار شهدای خدمت و تمام شهدای ایران حضور حداکثری مردم در انتخابات پیش رو در هشتم تیر ماه است.

چهاردهمین انتخابات ریاست‌جمهوری ایران برای انتخاب نهمین رئیس‌جمهور ایران جمعه هشت تیرماه امسال برگزار می‌شود.

انتهای پیام

 

لینک کوتاه : https://asrekadoos.ir/?p=508
  • نویسنده : افشین انگشافی
  • 13 بازدید