• امروز : چهارشنبه - ۳۰ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : 13 - ذو الحجة - 1445
  • برابر با : Wednesday - 19 June - 2024
0
فرماندار تالش در کارگاه آموزشی نانوایان شهرستان؛

ارائه نان با کیفیت به شهروندان در دستور کار قرار بگیرد

  • کد خبر : 389
  • 27 می 2024 - 16:02
ارائه نان با کیفیت به شهروندان در دستور کار قرار بگیرد
فرماندار شهرستان تالش گفت: خدمت رسانی با کیفیت به مردم با افزایش کیفیت نان و پخت و توزیع مناسب آن در دستور کار قرار بگیرد.

به گزارش پایگاه خبری عصر کادوس؛ ایرج مؤذن، صبح امروز دوشنبه هفتم خرداد ماه، در کارگاه آموزشی نانوایان شهرستان تالش ضمن تسلیت شهادت شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی جمهور فقید و شهدای خدمت عنوان کرد: شهید آیت الله رئیسی در جایگاه بالاترین مقام اجرایی کشور همواره در عمل ثابت کرد که مردمی است و حمایت از محرومین جامعه، توسعه ، آبادانی و پیشرفت کشور و رفاه جامعه در اولویت اقدامات ایشان قرار داشت و اینکه مردم ایران اسلامی با حضور میلیونی خود در مراسم تشییع شهید جمهور و همراهان ایشان شرکت کردند خود گواه بر این موضوع است.

نماینده عالی دولت در تالش در ادامه ضمن تأکید بر حضور پرشور مردم در انتخابات ریاست جمهوری گفت: مردم ولایتمدار ایران اسلامی همواره در عرصه های مختلف اثبات کرده اند که پشتیبان ولایت فقیه و نظام و انقلاب هستند و یکی از این صحنه ها انتخابات بوده که همیشه در آن درخشان ظاهر شدند، انتخابات ریاست جمهوری در پیش است، بی شک مردم عزیز ایران اسلامی با حضور پرشور خود مشت محکمی بر دهان دشمنان انقلاب اسلامی خواهند زد.

ایرج مؤذن در ادامه بر لزوم خدمت رسانی به مردم در حوزه آرد و نان اشاره کرد و افزود: خدمت رسانی با کیفیت به مردم بسیار مورد توجه است لذا نانوایان در افزایش کیفیت نان، پخت و توزیع مناسب آن را در دستور کار خود قرار دهند و از کم فروشی پرهیز نمایند.

فرماندار تالش با اشاره به آمار جمعیتی شهرستان افزود: با توجه به ترانزیتی بودن شهرستان و وسعت جمعیتی تالش باید توزیع مناسب و صحیح آرد در دستور کار قرار بگیرد تا شاهد کمبودی در این حوزه نباشیم.

وی در ادامه بر لزوم گذراندن دوره آموزشی نانوایان به منظور افزایش کیفیت نان و رضایتمندی شهروندان اشاره کرد و گفت: برگزاری دوره آموزشی برای نانوایان باید مورد توجه قرار بگیرد تا شاهد افزایش کیفیت نان و رضایتمندی شهروندان باشیم.

لینک کوتاه : https://asrekadoos.ir/?p=389
  • نویسنده : افشین انگشافی
  • 26 بازدید