• امروز : چهارشنبه - ۳۰ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : 13 - ذو الحجة - 1445
  • برابر با : Wednesday - 19 June - 2024
0
رئیس ورزش و جوانان تالش مطرح کرد؛

فعالیت ۶۸۷۷ ورزشکار بیمه شده در تالش

  • کد خبر : 329
  • 19 می 2024 - 15:29
فعالیت ۶۸۷۷ ورزشکار بیمه شده در تالش
رئیس ورزش و جوانان تالش بر لزوم توجه هیئت‌ها بر بیمه ورزشی ورزشکاران اشاره و اظهار کرد: تعداد ورزشکاران بیمه شده شهرستان تالش ۶۸۷۷ نفر است و همه ورزشکاران موظف به داشتن بیمه ورزشی هستند.

به گزارش پایگاه خبری عصر کادوس به نقل از ایسنا؛ محمدتقی نظیری امروز یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ماه در نشست با رؤسای هیئت‌های ورزشی شهرستان ضمن تأکید بر برنامه‌ریزی دقیق بر اساس تقویم سالانه رشته‌های ورزشی اظهار کرد: هیئت‌های ورزشی باید برنامه‌های سالانه خود اعم از مسابقات، جشنواره‌ها و کلاس ‌ای آموزشی و… را بر مبنای تقویم سالانه فدراسیون مربوطه تنظیم کنند تا فعالیت‌ها به موقع اجرا شود.

نظیری بر لزوم توجه هیئت‌ها بر بیمه ورزشی ورزشکاران اشاره و اظهار کرد: تعداد ورزشکاران بیمه شده شهرستان تالش ۶۸۷۷ نفر است و همه ورزشکاران موظف به داشتن بیمه ورزشی هستند.

رئیس اداره ورزش و جوانان تالش با بیان اینکه ۲۲ باشگاه ورزشی در این شهرستان در سال ۱۴۰۲ موفق به دریافت مجوز فعالیت ورزشی شدند تصریح کرد: همه باشگاه‌های ورزشی باید مجوز فعالیت از اداره ورزش و جوانان داشته باشند.

وی با بیان اینکه تالش از گذشته تاکنون در عرصه‌های ملی و بین‌المللی موفق بوده و تعداد ۹ ملی پوش در سال ۱۴۰۲ در رشته‌های مختلف ورزشی داشت، افزود: این شهرستان از پتانسیل خوبی در زمینه پرورش استعدادهای ورزشی دارد و وجود قهرمانان ملی و بین‌المللی تالشی در رشته‌های مختلف ورزشی استان گواه بر این موضوع است.

نظیری در پایان با تأکید بر حفظ شئونات اسلامی در تمرینات و فعالیت‌های ورزشی گفت: رعایت شئونات اسلامی می‌تواند جایگاه ارزشمند ورزشکار را در همه عرصه‌ها اثبات کند.

لینک کوتاه : https://asrekadoos.ir/?p=329
  • 34 بازدید