• امروز : یکشنبه - ۳۰ اردیبهشت - ۱۴۰۳
  • برابر با : 12 - ذو القعدة - 1445
  • برابر با : Sunday - 19 May - 2024
0
نماینده مردم شهرستان های تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس و عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی؛

چرا برخی پروژه‌های آماده بهره‌داری، افتتاح نمی‌شود؟/ دولت با پروژه‌های استانی سیاسی برخورد نکند

  • کد خبر : 233
  • 14 می 2024 - 19:53
چرا برخی پروژه‌های آماده بهره‌داری، افتتاح نمی‌شود؟/ دولت با پروژه‌های استانی سیاسی برخورد نکند
حسن محمدیاری با انتقاد از تعلل دولت در قبال افتتاح پروژه‌های آماده بهره‌برداری، گفت: متأسفانه برخی استانداران و مدیران استانی پس از انتخابات 11 اسفندماه به پیگیری و درخواست نمایندگان اعتنا نمی‌کنند و با افتتاح پروژه ها نیز سیاسی برخورد می‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری عصر کادوس به نقل از خانه ملت؛ حسن محمدیاری نماینده مردم شهرستان های تالش،رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون اجتماعی،با بیان اینکه برابر قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، مدت نمایندگی مجلس ۴ سال بوده و روز اول آن با روز آخر تفاوتی ندارد، اظهار کرد: یک نماینده مطابق اصول مترقی قانون اساسی، نماینده همه مردم است.

نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس تصریح کرد: دستگاه های اجرایی نیز وظیفه دارند، برای حل مشکلات مردم با نمایندگان هماهنگ باشند، اما این هماهنگی بعد از انتخابات ۱۱ اسفندماه مجلس شورای اسلامی کمتر شده به طوریکه مدیران استانی و استانداران پس از انتخابات به درخواست ها و پیگیری های نمایندگان برای حل مشکلات مردم اعتنا ندارند.

وی اضافه کرد: ما باید از روزها، ثانیه‌ها و لحظه‌ها برای خدمت به مردم استفاده کنیم، در حوزه انتخابیه بنده با وجود اینکه بخشی از پروژه‌ها تأمین اعتبار ۱۰۰ درصدی شده و این امکان را داشت که به بهره برداری برسد، اما به علت تعلل برخی مدیران استانی، افتتاح آن به هفته دولت شهریورماه موکول شده است.

محمدیاری با بیان اینکه هر روز تأخیر در افتتاح پروژه‌ها به زیان مردم است و مردم نمی‌توانند از نفع آن بهره‌مند شوند، افزود: نباید به پروژه های عمرانی در شهرستان‌ها جلوه سیاسی داد.

وی با تأکید بر اینکه همه ما تا روز آخر تکلیف داریم که در خدمت مردم باشیم، ادامه داد: به عنوان نمونه سد لاستیکی ماسال ۶ ماه است که آماده بهره برداری بوده، سئوال این است، این سد با چه نیتی معطل مانده و به بهره برداری نمی‌رسد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس اضافه کرد: همچنین پل اسالم که ۱۰۰ درصد تأمین اعتبار شده و اعتبارش تخصیص پیدا کرده نیز رها شده باقی مانده است که این مسائل برای مردم تبدیل دغدغه شده و مطالبات مردم را نیز بیشتر کرده است.

لینک کوتاه : https://asrekadoos.ir/?p=233
  • نویسنده : افشین انگشافی
  • 24 بازدید